Dať svoje deti do škôlky, kde im zalepia ústa cukríkom, len aby dali pokoj hneď po tom, ako si učiteľky odfajknú splnenú zadanú úlohu, som odmietla. Som vďačná, bez výnimky, všetkým z Tatrakuk-u, že nešlapú po detských dušičkách, ale ich rešpektujú každého ako inú osobnosť. Pripravujú ich do školy všetkých rovnako, prizerajúc na dané možnosti každého dieťatka. Oceňujem nápaditosť učiteliek rôzne tvoriť s deťmi a vymýšľať pre nich nové a neprebádane veci spôsobmi, o ktorých som ani netušila, že aj takto sa to dá. Každé dieťa ma rovnaké možnosti a tým že, aktívnejšie deti usmerňujú, zakríknuté povzbudzujú, vytvárajú medzi nimi rovnováhu, vzájomný rešpekt a sebarealizáciu. Veľkú prednosť majú aj v tom, že ak má dieťa v škôlke problém, neprehliadajú ho, ale riešia aj s rodičmi. Dcéra odišla a syn odchádza zo škôlky vyrovnaný, s istotou, s nepošlapanou sebadôverou a zdravou drzosťou.

Teda Ďakujem ♥

p. M.Stopková, apríl 2018


Najlepšia škôlka akú si môžme priať.

p. N. Hatala, 2018


Škôlka s profesionálnym a rodinným prístupom. Veľa aktivít, krásne prostredie. Najlepšia skôlka pre vaše/ naše deti

p. M. Kalina, 2018Náš malý chodí do tejto škôlky prvý rok a sme veeeeľmi spokojní s prístupom pani učiteliek a pani riaditeľky po všetkých stránkach:-) Tatrakuk je jedinečná a ani jedna škôlka tu v Rk sa na ňu nechytá.

p. V. Frolová, 2017


Škôlka, do ktorej chodia naše deti šťastné, a v ktorej pracujú učiteľky, pre ktoré je práča poslaním. Každodenné aktivity prebiehajú so zreteľom na zážitkovosť, v oblasti matematických predstáv kladú dôraz na individuálne učenie sa dieťaťa. Moderné priestory ponukajú deťom množstvo didaktických podnetov. Táto materská škola bola pre náš určíte tou najlepšou voľbou.

p. G. Krakovská, 2016


Najlepšia škôlka akú pre svoje ratolesti môžete zabezpečiť. Sme veľmi spokojní s prístupom pani učiteliek a aj pani riaditeľky. Detičky sú tu šťastné a naše dieťa často nechce ísť ani domov � Odporúčame jednoznačne

p. M. Nekorancová


Možem len a len odporúčať. Lepšie sme si ani nemohli vybrať. Pani učiteľky veľmi milé, ústretové a ochotné. Prostredie škôlky na jednotku- ticho, čistý vzduch a neuveriteľné ticho. Preliezky, detské ihrisko, pieskovisko,klzisko, dopravné ihrisko všetko k dispozícii. Tretí rok a nemali sme jediný problém.

p. M. Kaštánková


Materská škôlka s neuveriteľne láskavými pani učiteľkami, pani riaditeľka profesionál , naozaj neustále každodenne aktivity s detičkami, naša Meliska chodi domov som zo škôlky vždy s nejakým novým poznatkom. Pohodu cítiť vždy keď tam prídeme

p. S. Ladňáková


 Je to naaaj škólka moja dcérka tam chodí a všetko ju naučili p,učitelky a to rozprávať, stolovať , básničky no proste všetko som rada že moje dieťa móže navštevovať práve túto škôlku p.učitelky sú pre ňu ako druhé mamy patrí im veĺké ďakejeeeeeem.

p. A. Korbačková


Dobrá škôlka s dobrým prístupom k deťom, odporúčam.

p. B. Kľuska, 2015


Škôlka vhodná pre každé dieťa. Prījemné prostriedie, láskavý prístup pani učiteliek, ktoré každým dňom pomáhajú deťom skúmať okolitý svet a učiť sa, nám ako rodičom dávajú pocit bezpečia, že je o náš najväčší poklad veľmi dobre postarané.

p. J. Potočná, 2015